Don Xhoni publikon këngën e re “Ike”, pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

Picture of INA
INA

09/06/2023

Rap-artisti i njohur nga Drenica, Don Xhoni, ka prezantuar sot (e premte) në mesnatë projektin e ri muzikor

“Ike” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në klip është shfaqur edhe ish-e dashura e tij, modelja nga Rusia, Ariana Lirey.

Me të njëjtën është shfaqur në klip në disa raste në momente intime dhe ka përmendur disa gjëra nga lidhja e tyre.

Nuk dihet nëse çifti janë ribashkuar sërish apo nëse kjo është vetëm pjesë e këtij projekti.

Ariana siç zbulon ka bërë edhe një tatuazh të ri, në të cilin ka shkruar: “Mrs Isufi”.

Ndarja e tyre bëri jashtëzakonisht bujë të madhe në vitin e kaluar për shkak se hodhën disa akuza kundrejt njëri-tjetrit.

TË FUNDIT
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ