Donaldi i dërgon letër Einxhelit në emisionin e Borës, ky është reagimi i saj

Picture of INA
INA

03/05/2024

Ish-banorja e “Big Brother Vip 1”, do të jetë e ftuara e radhës në emisionin e moderatores Bora Zemani, “Cherry on Top”. Për të gjithë kjo ftesë nga Bora, partnerja e Donald Veshajt, është një befasi, për vetë faktin se Einxheli nuk ka patur një raport miqësor me aktorin

“Besoj që ka shumë njerëz që do të habiten me praninë time”, tha Einxhel pas prezantimit në studio.

Në një video të shkurtër të “promo”-s, Bora i tha se Donaldi i ka shkruar një letër.

“Donaldi të ka shkruar një letër”, iu drejtua ajo.

Einxhel nga ana tjetër i thotë: “Nuk e përballoj dot, një sekond”.

Kujtojmë, se Einxhel dhe Donaldi kanë qenë protagonistë në edicionin e parë të “BBV” për shkak të debateve të shpeshta mes tyre. Në përfundim të formatit madje dy ish-banorët nuk kanë patur asnjë kontakt dhe komunikim, kjo për shkak edhe të akuzave të bëra më herët ndaj njëri-tjetrit për kohën kur punonin bashkë.
https://www.instagram.com/cherryontop.tch/?utm_source=ig_embed&ig_rid=37af4edc-71ff-434d-861e-16a410f0e4df&ig_mid=490E9F49-B644-4B7E-971B-EA9B2E4EEE3F

TË FUNDIT
3 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
8 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
9 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
9 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
12 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

12 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
9 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
9 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
8 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
3 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ