Donaldi ka dy fjalë për Romeon pasi hyri në “Big Brother”

INA
INA

14/01/2024

Binjakët përsëri u ndanë nga njëri-tjetri por me një arsyeje të njejtë.

Këtë herë Romeo u bashkua kastit të banorëve në “BBVA”.

Për këtë Donaldi postoi një postim në Instagram duke shkruar “Kam thene gjithmone qe “Big Brother” eshte eksperienca me e veshtire qe mund te perjetosh. Nuk e dija qe te shohesh nga jashte vellain, gjysmen time, qenka shume me e veshtire. 🥹 suksese zemra ime! 🤍

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ