Dorëheqjet në Degën e Alternativës në Çair, Gashi: Ata gjatë kohë nuk janë pjesë e partisë

INA
INA

27/10/2023

Janë disa anëtarë që gjatë kohë më nuk janë anëtarë të Alternativës, këtë e tha mes tjerash kreu i kësaj partie, Afrim Gashi në komentin e tij për dorëheqjet e djeshme në Degën e Çairit, shkruan TV21. Gashi thotë se të gjitha këta lëvizje bëhen pasi po krijohen dy blloqe në kampin politik shqiptar.

“Secili qytetar, secili aktivist e ka të drejtën e vet të zgjedh të jetë me kampin opozitar, apo me kampin e shumicës, prandaj nuk dua të paragjykoj askënd. Gjitha lëvizjet që do të bëhen prej tash, deri në zgjedhje, do të jenë në këtë funksion”, theksoi Gashi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ora

Doganat e Maqedonisë parandalojnë kontrabandim të 84 orëve Casio dhe 7.560 copë bizhuteri

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Babai takon Naim Murselin në burg: Djali im nuk ka ditur gjë për vrasjen e Liridonës atë natë

liridona

Fëmijët e Liridonës merren nën kujdestarinë e shtetit suedez

punetor

Demolli: Pas janarit vështirë se do të gjenden punëtorë me pagë 600 euro

moti

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

INFO

NA NDIQ