Dorëhiqet drejtori i Spitalit të Tetovës, Pëllumb Vela

ina-online
ina-online

13 Korrik, 2023

Drejtori i Spitalit Klinik të Tetovës, Pëllumb Vela ka dhënë dorëheqje.

Lajmi është lansuar nga portali i TV21, duke mos dhënë shpjegime.

Ndërkohë gjatë ditës pritet të bëhen të ditura edhe shkaqet e dorëheqjes.

Dr.Pëllumb Vela është kuadër i Aleancës për Shqiptarët. Ai u emërua drejtor i këtij spitali me hyrjen e ASH-së në Qeveri.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5169

ASH vetë apo me BDI-në në zgjedhje, përgjigjet Taravari

IMG_5169

Taravari: Lëvizja BESA ka rritje të elektoratit

vmro-mickoski

Kuzeska: Mickoski është kopje e Gruevskit

gjykata-kushtetuese

Gjykata Kushtetuese nuk vlerëson kushtetutshmërinë e Marrëveshjes së Prespës

Gruevski Mickovski

Gruevski i kërkon anëtarësisë të mos i besojnë Mickoskit

Fatmir Mexhiti

Mexhiti në OKB: Përgjigjja kolektive në kohë pandemie ndërton sistem shëndetësor rezistent

taulant balla

Ligji për shtetësinë, Balla: Qytetarët e Kosovës dhe të Maqedonisë së Veriut të mos testohen

driton iseni

Iseni: A duhet me ndrru emrin Goran për një avancim se me Driton s’pe do

librat-780x439

Arrihet marrëveshje, biblioteka e Tetovës nuk do të dislokohet

INFO

NA NDIQ