DPHM: Nesër pritet mot i paqëndrueshmëri me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima

Picture of INA
INA

14/08/2023

Në lokacione të ndryshme nesër pritet mot i paqëndrueshëm në Maqedoninë e Veriut, i përcjellë me shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, njofton DPHM.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 11 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 24 deri në 34 gradë Celsius.

Në ditët në vijim, siç informon DPHM, moti do të jetë kryesisht i qëndrueshëm dhe i ngrohtë me erë mesatare, herë pas here të fortë nga drejtimi verior.

TË FUNDIT
38 minuta
Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër
1 orë
Apasievi kundër Arben Fetait për zëvendëskryeministër i Qeverisë
1 orë
Mickoski: Krenar Lloga kuadrot për drejtësi i kërkonte në Zajaz. Lloga ja si i përgjigjet
2 orë
I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët
3 orë
Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit

ME TE LEXUARA

1 ditë
OKB miratoi rezolutën për armëpushim dhe lirim të pengjeve në Gazë
16 orë
Në darkë me Wallkerin, Robertsonin, Begajn dhe Mesiqin, Kurti: E kanë ndihmuar Kosovën
1 ditë
Eksperti nga diaspora, Arben Fetai pritet të jetë zv. Kryeministër nga radhët e ASH-së
7 orë
Këto janë emrat e përmendur për zv/ministra në Mbrojtje dhe Bujqësi nga VLEN?!
1 ditë
Mickoski zbardhi investimin e parë të huaj në Maqedoninë e Veriut
4 orë
Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari
1 ditë
Komuna e Tetovës merr masa konkrete për trajtimin e qenve endacak!
10 orë
Taravari: Ligji për ushtrues detyre të kryetarëve të komunave është gati, presim mbështetje

LEXO MË SHUMË

IMG_2933

Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër

IMG_2930

Apasievi kundër Arben Fetait për zëvendëskryeministër i Qeverisë

mickoski hristijan

Mickoski: Krenar Lloga kuadrot për drejtësi i kërkonte në Zajaz. Lloga ja si i përgjigjet

shkolle klase

I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët

Bujar Osmani

Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit

Mickoski

Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

william walker uoker kurti

Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera

IMG_2927

Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë

rifat1

Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

INFO

NA NDIQ