Dr. Rexhep Memedi i bashkangjitet Grupit të Zjarrit (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/03/2023

Nënkryetari i BDI-së dhe njëri nga udhëheqësit e të ashtuquajturit “Grupi i Zjarrit”, Izet Mexhiti sonte ka prezantuar një prurje të re.

“Sonte kishim një bisedë tejet miqësore me Dr. Rexhep Memedi , profesionistin e mirënjohur nga fusha e mjekësisë, me pervojë në nivel nacional dhe ndërkombëtar, aktualisht i angazhuar në Qendrën Klinike Universitare “Nëna Terezë” – Shkup, njëherit edhe ish deputet në Kuvendin e RMV-së me prejardhje nga Karshiaka.

Me kënaqësi dua t’ju informoj që nga sot edhe Dr. Rexhepi së bashku me gjithë bashkëveprimtarët dhe përkrahësit e tij i bashkohen kauzës tonë që ditë e më tepër po merr përkrahje të fuqishme nga populli. #vazhdojmë”, ka shkruar Mexhiti. (INA)

https://www.facebook.com/izetmexhiti/posts/741762617328992

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_9419

UT-ja çmim për Talat Xhaferin, Ziberi: Mos të keqpërdoret UT-ja në periudhë parazgjedhore

arber ademi

Ademi: Vazhdojmë me mbështetjen e të gjitha Universiteteve në vend!

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

bolton

John Bolton: Nëse Donald Trump fiton, do të dalë nga NATO

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ