Dramë në Gazi Babë të Shkupit, dy vëllezër kanë qenë të kërcënuar me armë zjarri

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2023

Dy vëllezër kanë denoncuar se dje në lagjen e Gazi Babës, kanë qenë të kërcënuar me armë zjarri nga një person me inicialet N.P.
“Më datë shtatë mars 2023 në orën 17:45 në SPB Shkup, F.A (33) nga Shkupi ka denoncuar se rreth orës 16.20 në rajonin e Gazi Babës, N.P me armë zjarri ka kërcënuar atë dhe vëllaun e tij”, thuhet në njoftimin e policisë.
Policia po punon në zbardhjen e rastit. /SHENJA/

TË FUNDIT
1 orë
Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend
1 orë
MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!
2 orë
NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve
2 orë
Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit
4 orë
Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Greqia nis ushtarë në Kosovë në kuadër të KFOR-it
2 ditë
Pas dy ditësh bllokim të deponisë së Kumanovës, banorët lejuan hyrjen e kamionëve
9 orë
I nxehti afrikan/ Vazhdon faza portokalli – Nga nesër pasdite ndryshon
1 ditë
Mexhiti: Asnjë Ivan Stoilkoviç nuk mundet kurrë që t’i ndryshojë faktet e kryera!
4 orë
Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?
1 ditë
SHBA-ve si pëlqen Stoilkoviqi në Qeverinë e re, Ageler: Do ta ndjekim punën e tij, disa deklarata të tij janë tronditëse

LEXO MË SHUMË

IMG_3504

Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend

IMG_3503

MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!

NORTH MACEDONIA IDENTITY 1

NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve

ilir meta monika kryemadhi

Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit

Halim-Hyda

Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?

Saranda Imeri

Saranda Imeri Stafai përcjell një porosi nga Kuvendi

IMG_3485

Aleanca Demokratike Boshnjake dhe Këshilli Kombëtar Boshnjak ngrisin kallëzim penal kundër Ivan Stojiljkoviqit

ilir veseli saraj

Saraji me u.d. kryetar komune, ja kush e zëvendëson Blerim Bexhetin

halil snopce

Snopçe: Qeverisja e BDI-së e la Maqedoninë e Veriut vendin më të korruptuar dhe jodemokratik në Evropë

INFO

NA NDIQ