Dramë në Gostivar/ 26 vjeçari tenton të bëj vetvrasje, më pas lëndon nënën, motrën dhe mbesën (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

23/11/2023

Një ngjarje e rënbdë ka ndodhur një rast tragjik ku djali ka tentuar të vetvritet me mjetë të mprehtë (thikë) më pas ka lënduar nënën, motrën dhe mbesën e tij.

Për Tetovasot flet edhe zëdhënsi i policisë, Fatmir Rexhepi i cili konfirmon ngjarjen tragjike.

“Sot në ora 11.15 minuta në një fshat të Gostivarit një person 26 vjeçarë me një mjet të mprehtë ëshjtë vetëlënduar më pas ka lënduar nënën e tij 50 vjeçare, motrën e tij 29 vjeçare dhe mbesën e tij të mitur. . Të gjithë janë dërguar në Spitalin e Përgjitshëm të Gostivarit. Sipas informatave të para personi ka pasur probleme shëndetësore ku janë marrë të gjitha masat për zbardhjen eplotë të rastit” u shpreh zëdhënsi i SPB-Tetovë për TetovaSot.

TË FUNDIT
46 minuta
Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV
52 minuta
Mexhiti: Nga 18 deputetë të Frontit, 3-4 deputetë me një këmbë janë pjesë e shumicës së re
53 minuta
Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima
2 orë
Mexhiti: Unë dhe Taravari besoj që do të jemi në ekzekutiv, liderët kësaj radhe nuk do të rrijnë në Reçicë
9 orë
Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

ME TE LEXUARA

23 orë
Kjo është përbërja e mundshme e Qeverisë së re, TV 24 nxjerrë emra
46 minuta
Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV
20 orë
Ahmeti porosi Mickoskit: Nuk na dridhet qerpiku sepse jemi në të drejtë
15 orë
VLEN do të shndërrohet në një parti politike?! Kush do të jetë kryetar i partisë?
22 orë
Arrestohet kërçovari që kishte ikur nga burgu i Idrizovës
19 orë
Meta uron Gashin, kryeparlamentarin e ri të Maqedonisë së Veriut

LEXO MË SHUMË

posta-780x439-1

Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV

Izet Mexhiti

Mexhiti: Nga 18 deputetë të Frontit, 3-4 deputetë me një këmbë janë pjesë e shumicës së re

Moti_26-780x470-1

Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

opozita shqiptare vlen len taravari gashi, kasami, mexhiti

Mexhiti: Unë dhe Taravari besoj që do të jemi në ekzekutiv, liderët kësaj radhe nuk do të rrijnë në Reçicë

IMG_2555

Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

dejvid daviv gir geer

Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit

IMG_2550

Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore

qeveria-750x430

Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

INFO

NA NDIQ