Drejt një bashkëjetese? Sara dhe Bardhi shfaqen krah njëri-tjetrit

INA
INA

14/03/2024

Raporti i Sarës me Bardhin pas daljes nga BBV3 është ndër më të komentuarit. Por mesa duket dyshja i kanë sqaruar të gjitha keqkuptimet dhe aludimet që u bënë në rrjet lidhur me menaxherin e Bardhit.

Sara ka postuar një video ku shihet ajo duke thërritur Bardhin për të fjetur, ndërkohë që ai po sheh futboll. Në mbishkrimin e Instastory-t ajo shkruan:

Unë thoja pse s’po vinte të shtrihej zotëria.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ