Unë në “Liri” e Burhan Poroji po i kalon 18 vitet në Burg pa asnje fakt e dëshmi!

ina-online
ina-online

22 Gusht, 2023

Para një viti ishim bashkë! E kush më shum se Unë mund ti kuptoj e ndjejë vuajtjet e një të Burgosuri sidomos pa faj!
Unë në “Liri” e Burhan Poroj po i kalon 18 vitet në Burg pa asnje fakt e dëshmi!
Zoti i rujat te burgosurit
“, ka shkruar Feta Alimi, njeriut që shpëtoi Ziadin Selën, natën e prillit të 2017.

Ai këtë postim ia dedikoi të burgosurit Burhanedin Nuhiut nga Poroji që po vuan burgim të përjetshëm, lidhur me një rast që konsiderohet i montuar dhe që nuk pati një rigjykim.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-haracine

Vrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

Afrim Bunjaku

Nesër ditë zie në Kosovë, në nderim të policit të vrarë

hovenier qemal minxhozi

Ambasadorët e SHBA-ve dhe Shqipërisë ndezën qirinj në nderim të policit të vrarë, Afrim Bunjaku

policia-kosoves

Edhe një sulmues i arrestuar, Policia thotë se ka hyrë në objektet përcjellëse të Manastirit të Banjskës

borell-borel

Borrell flet me Kurtin dhe Vuçiqin për sulmin terrorist në veri

xhelal svecla

Ministri Shfeçla jep detaje nga aksioni i sotëm i Policisë së Kosovës

policia kosoves terroristet veri

Zyrtare: Tre sulmues të vrarë, një i arrestuar, dhe 4 persona të kapur me radiolidhje

Shkon në tre numri i sulmuesve të vrarë në veri

KFOR KS

KFOR-i: Po monitorojmë nga afër situatën, nëse kërkohet ndërhyjmë

INFO

NA NDIQ