Drejtori Nebiu vitin 2023 e mbyll me një donacion të madh për komunën e Haraçinës(VIDEO)

ina-online
ina-online

28/12/2023

Në prani të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, këshilltarëve komunal, Ibrahim Jaja, Xhezmi Nuhiu dhe kryetari i degës Skender Isufi, sot Agjencioni për menaxhimin e pasurisë së konfiskuar në krye me drejtorin Driton Nebiu i ka dorëzuar Komunës së Haraçinës mjete elektirke, tehnikë të bardhë , një motor skuter, inventar dhe sende të ndryshme, si dhe drejtorit të Ndërmarrjes Komunale Ambienti Arsim Bajrami iu dha një furgon.
/Vlora Zenuni / Televizioni News

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

autobus-besa

Aktvendimi për “Besa Transin” do të shpallet më 7 mars

Hristijan Mickoski

Mickoski ankohet: Byreku me jogurt është bërë 120 denarë

Afrim Gashi

Gashi optimist: Mbase sot përfundojmë procesin e mbledhjes së nënshkrimeve për Taravari

ahmeti-grubi-bujar-osmani-arber

Ademi: Osmani është i pari në listë, kemi mbledhur mbi 9.000 nënshkrime

kuvendi parlamenti

Të mërkurën deputetët do të votojnë për anëtarin e KSHZ-së dhe Ligjin për lojërat e fatit

bujar osmani

Osmani: Ukraina është vetëm stacioni i parë i ambicies imperialiste ruse, në radhë është Ballkani

kasami tetove nenshkrime

“Ndryshimin nuk e ndal as pushteti e as Rusia”, Kasami: Po të kishte më shumë zyra KSHZ, nënshkrimet do të mblidheshin për një ditë

IMG_9311

Taravari: Nënshkrim i Juaj është Frymëzim dhe Nder për Mua! Ndryshimi ka Nis!

derivate nafta dizeli benzin

Nga mesnata ulen çmimet e derivateve të naftës

INFO

NA NDIQ