“Drin Ahmeti më i mençur se Fatmir Besimi”

ina-online
ina-online

1 Korrik, 2023

Analisti dhe njohësi i zhvillimeve politike, Sulejman Mehazi ka ironozuar me dy figura të BDi-së për suksesket në jetë.

Sipas tij, Drin Ahmeti nipi i Ali Ahmetiti i cili ditëve të fundit është një nga figurat më të përfolura për shkak të bëjeres së Soravias.

Ja postimi i tij:

“Tani e tutje mos thoni se Fatmir Besimi është ekonomisti me i mirë sesa djaloshi i talentuar 24 vjeçar, Drin Ahmeti, i cili në moshën e pasadoleshencës ka fituar 32 milione euro”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

spital-1130x635-1-696x391

Nëna e 17-vjeçarit me autizëm që u keqtrajtua në Demir Hisar: Mezi rrinte në këmbë, ishte i mbidozuar nga ilaçet

kovacevski

Kovaçevski demanton Alitin: S’kam biseduar me Ahmetin për Ligjin e UÇK-së!

maqedoni-flamuri

Maqedonia e Veriut ndër 50 vendet më të sigurta në botë

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Persona të caktuar nuk do të përfitojnë nga amnistia! LSDM do të ndërhyjë me amendamente

denari-756x420-696x387-1

Nuk do të ketë rritje lineare të pensioneve! Trençevska: Për një vjet e gjysmë rritëm pensionet për 3.200 denarë

Maqedoni_Bullgari_1

Grupet punuese eksperte të RMV-së dhe Bullgarisë dje kanë mbajtur takim, në fokus realizimi i Marrëveshjes për fqinjësi të mirë

kontrolloret-ajror-MK-1130x635-1-696x391

Kontrollorët e trafikut ajror në Maqedoni paralajmërojnë grevë më 12 tetor

kiro gligorov atentat-696x440

28 vjet nga atentati ndaj presidentit Kiro Gligorov

evn-fatura

LSDM: Çmimi i rrymës nuk do të rritet, po kthehet tarifa e lirë ditore nga dhjetori

INFO

NA NDIQ