Dua, fytyra zyrtare e një marke makine të njohur

Picture of INA
INA

08/07/2023

Ylli i muzikës pop Dua Lipa ka arritur marrëveshjen e saj më të madhe deri më sot dhe pritet të bëhet fytyra e re e Porsche.

Këngëtarja e “New Rules” më parë ka qenë edhe imazhi i kompanisë së makinave luksoze Jaguar.

Burimi i afërt me artisten pohoi se:

Dua është një yll global. Porsche i ofroi asaj një marrëveshje me shtatë shifra që nuk mund ta refuzonte. Dua filloi të punojë me Jaguar në 2018 dhe ka arritur të fitojë një shumë të madhe parash. Ishte një ofertë vërtet emocionuese dhe ajo mezi pret të përfshihet.

Rikujtojmë, se më në fund Dua-s i është dhënë leja për të filluar rinovimin e shtëpisë së saj në Londër, pas një beteje gati 2-vjeçare.

27 vjeçarja e bleu pronën në vitin 2017, por pas kërkesës në dhjetor 2021 për të ndërtuar një pishinë, dhomë me avull, dush, dhomë zhveshjeje, zonë relaksi, kinema, zonë pritjeje në studio dhe holl, ajo pati telashe me konservatorët.

Ylli i muzikës prej disa kohësh është në një lidhje romantike me regjisorin francez, Romain Gavras.

TË FUNDIT
5 orë
“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!
5 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)
5 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi
6 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…
1 ditë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...

ME TE LEXUARA

5 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi
5 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)
5 orë
“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!
1 ditë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
1 ditë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
1 ditë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

LEXO MË SHUMË

Olta

“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!

motrat kabashi arta dhe ana

Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)

luiz ejlli

Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi

julian deda erjola lediona

Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

INFO

NA NDIQ