Dua Lipa e ‘djegë’ me “Hajde luj qyqek” (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

18/08/2023

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa është rikthyer në Shqipëri, edhe njëherë tjetër për pushime.

Lipa, ka ndarë disa fotografi dhe një video në rrjetin e saj social në Instagram.

Këngëtarja nga Kosova si duket po kënaqet shumë, pasi në videon e postuar, ajo shihet duke kërcyer me këngën “Hajde luj qyqek”.

Përndryshe, 27-vjeçarja ndodhej edhe pak javë më parë në Shqipëri për pushime. Aktualisht, Lipa është duke shijuar suksesin e këngës së saj më të fundit, “Dance The Night”, e cila është kolona zanore e filmit hit të momentit, “Barbie”.

TË FUNDIT
3 orë
Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh
4 orë
Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia
5 orë
Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën
5 orë
Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)
7 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)

ME TE LEXUARA

16 orë
Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s
4 orë
Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia
16 orë
Falimentoi prodhuesi gjerman i makinave elektrike Next.e.Go Mobile, investimi i planifikuar edhe në Maqedoni
3 orë
Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh
16 orë
De Biasi bën prognozën e ndeshjes Itali-Shqipëri, lartëson tre nga kuqezinjtë tanë
11 orë
“Euro 2024”/ Scamacca do të drejtojë sulmin, ja si do luajë Italia ndaj Shqipërisë
11 orë
Nga Broja e Asllani te Ramadani e Abrashi – vlera e futbollistëve të Shqipërisë

LEXO MË SHUMË

bajrami

Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh

bajrami gol

Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia

bajrami

Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën

Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)

alternativa

Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)

shqiperi itali

Ja kush do ta fitojë ndeshjen Itali-Shqipëri sipas sondazhit të UEFA-s

shqiptarja fustan

“Si shqiponjë në stadium”, fustani i vajzës nga Prishtina rrëmben vëmendjen në Dortmund

edi rama

“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani

kombetarja shqiptare shqiperia

Nga Broja e Asllani te Ramadani e Abrashi – vlera e futbollistëve të Shqipërisë

INFO

NA NDIQ