Dua Lipa konfirmon romancën me ish të dashurin e Rita Orës (FOTO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

26/04/2023

Përfliteshin se ishin në një lidhje që prej fillimit të këtij viti, mirëpo asgjë nuk ishte konfirmuar. Dua Lipa duket se ka konfirmuar lidhjen e shumëpërfolur me regjisorin greko-francez Romain Gavras. Së fundmi, Dua postoi një foto polaroid me një zemër të kuqe, ku shfaqen duke qeshur bashkë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare, ishte single që nga ndarja nga i dashuri prej dy vitesh, modeli Anwar Hadid, në fund të vitit 2021, ndërsa Gavras u nda me Rita Orën në Mars të atij viti, pas gjashtë muajsh lidhje.

Burime për ‘The Sun’ bëjnë me dije se Dua dhe Romain janë njohur për disa muaj. Ata e kanë shijuar kohën së bashku. Ata janë takuar me njerëzit e afërm të njëri-tjetrit gjatë periudhës festive dhe kanë shumë të përbashkëta.

Para se të konfirmohej lidhja, ata u panë së bashkë duke dalë të kapur prej dore nga një sfilatë në Paris. Dua dhe Romain u panë gjithashtu në një festë pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve BAFTA.

https://www.facebook.com/PeopleWorldNW/posts/158474480352517

 

TË FUNDIT
4 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
5 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
5 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
6 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
6 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

ME TE LEXUARA

6 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
6 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
5 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
5 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
4 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

LEXO MË SHUMË

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luiz-dhe-ryan

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?

heidi

Heidi publikon momentin intim me Romeon

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

INFO

NA NDIQ