Dua Lipa me një tjetër paraqitje tërheqëse në Javën e Modës në Milano

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25/02/2023

Dua Lipa mori pjesë në sfilatën e markës “Prada” për koleksionin vjeshtë 2023, gjatë Javës së Modës në Milano.

Ajo u ul në rreshtin e parë pranë emrave të mëdhenj si Hunter Schafer dhe Letitia Wright.

Këngëtarja e hitit “Don’t Start Now” kishte veshur një fustan i zi me jakë shumëngjyrëshe, i cili krijonte një efekt me shtresa.

Ajo gjithashtu kishte zgjedhur një palë vathë të varur në formë trekëndëshi ngjyrë, të cilët i kombinoi së bashku me unaza argjendi të trasha.

Në prehërin e saj ishte një çantë e zezë mini prej lëkure me pajisje argjendi. Duke e përmbyllur pamjen, Dua i mblodhi flokët e saj të gjata dhe të zeza në një bisht.

Dua Lipa është një yll në rritje në botën e modës dhe këpucëve dhe ka bashkëpunuar me markën “Puma” në një bashkëpunim të mrekullueshëm të veshjeve të rrugës që debutoi këtë vit. Kjo linjë veshjesh u nderua kohët e fundit me çmimin “Koleksioni më i mirë i vitit” në FN Achievement 2022.

Java e Modës në Milano parashikon koleksionet e ardhshme të modës me shfaqje dhe prezantime në pasarelat e Milanos, Itali.
E mbajtur nga 22 deri më 27 shkurt, orari i vjeshtës 2023 vë në pah koleksionet e reja nga markat me renome si: “Diesel”, “Roberto Cavalli”, “Prada”, “Ferragamo” dhe “Bottega Veneta”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ