Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

Picture of ina-online
ina-online

19/05/2024

Në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” nga “The Sunday Times”, emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye.

Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri prej 396.8 milionë euro.

Ndërsa Harry Styles shquhet si ylli më i pasur britanik nën moshën 40 vjeçare me një pasuri prej 204 milionë euro.

Dua Lipa dhe Daniel Radcliffe gjithashtu bien në sy për pasurinë e tyre prej 105 milionë euro secili.

Lista gjithashtu përfshin yje të tjera të muzikës dhe artit, siç janë Adele dhe Daniel Radcliffe.

Megjithatë, në krye të listës së pasurisë gjendet Hugh Grosvenor, Duka i shtatë i Westminster, me një pasuri prej 11.7 miliardë euro.

TË FUNDIT
6 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
6 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
10 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
20 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
20 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

20 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
10 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
6 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
6 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
24 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
20 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ