Dua Lipa po sjell bashkëpunim me divën e muzikës botërore dhe jo vetëm

0

Vetëm pak ditë pasi theu rrjetin me bashkëpunimin e saj të fundit me J Balvin, Tainy dhe Bad Bunny, Dua Lipa është gati të na vërë sërish flakën.

Vetëm pak orë më parë, këngëtarja ka ndarë në Instagram super surprizën! Bëhet fjalë për një projekt të përbashkët me divën e muzikës, Madonna, The Blessed Madonna dhe Missy Elliot!

Kjo është energjia që kemi kërkuar që në fillim të këtij viti prej Duas dhe më në fund do ta kemi! Kënga e tyre remiks do të titullohet “Dream come true” dhe do të lançohet më 14 gusht.