Dua Lipa pyetet nëse do të bëjë fëmijë, jep përgjigjen epike

Picture of ina-online
ina-online

27/08/2023

Dua Lipa dëshiron të shfrytëzojë sa më shumë rininë e saj para se të mendojë të ketë fëmijë.

Ylli 28-vjeçar i popit është mendjehapur për mundësinë për të pasur fëmijë një ditë – por tani për tani, ajo është e fokusuar në karrierën e saj muzikore dhe duke shfrytëzuar sa më shumë mundësitë e saj.

E pyetur nëse po planifikon të ketë fëmijë, Dua Lipa i tha Vogue France: “Hmm, ndoshta. Por asgjë nuk është planifikuar! Fëmija i vetëm për të cilin po mendoj është albumi im i ri.”

Dua Lipa pranon se femrat kanë më shumë mundësi dhe mundësi se kurrë më parë.

Dhe ylli i top-listave është i fokusuar në gjëra të tjera për momentin.

Dua – e cila më parë ishte në lidhje me modelin Anwar Hadid – tha: “Mendoj se gratë kanë fituar një vend në shoqëri që ishte i ndaluar më parë. E megjithatë, a është zhdukur dëshira për të pasur fëmijë? Unë mendoj se gratë duan t’i bëjnë gjërat me ritmin e tyre dhe të mos ndihen fajtore që mendojnë për veten e tyre.

“Për mua, kur të jetë momenti i duhur, do ta di. Por, deri atëherë kam prioritete të tjera. Unë dua të vazhdoj të përfitoj sa më shumë nga rininë time.”+

Dua ka pasur sukses të madh gjatë viteve të fundit, por ajo ende urren të dëgjojë muzikën e saj./Prive.al

TË FUNDIT
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ