Dua Lipa rikthehet në shkollën e saj fillore për të befasuar nxënësit, ky është reagimi i tyre

INA
INA

09/03/2024

Dua Lipa është rikthyer në shkollën e saj të vjetër fillore për të surprizuar nxënësit.

Superylli i muzikës iu bashkua mikpritësit të mëngjesit të BBC Radio 1, Greg James, për habinë e madhe të nxënësve. Gjatë vizitës, Dua u shpjegoi fëmijëve se ajo nuk ishte zgjedhur për rolin kryesor në në një shfaqje në shkollë kur ishte në moshën e tyre.

Mësuesja e saj e vjetër më pas tregoi një klip të saj në “pjesën që ajo nuk donte” dhe e ftoi përsëri në audicion.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

“Bajram Party i hidhur”- Mbi 100 policë zviceran ndaluan në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

INFO

NA NDIQ