Dua Lipa me turne edhe në Azi (FOTO)

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa po vazhdon me sukseset e saj të njëpasnjëshme, transmeton Klan Kosova.

Gjatë muajit maj do të mbajë disa koncerte përfshirë në Korenë e Jugut (Seul) dhe në Japoni (Tokio).

Më 6 maj ajo performon në Seul, kurse më 8 maj Dua do të performojë në Tokio para adhuruesve të saj.

Ajo ka qenë edhe pjesë e pas ndejës së Grammyt ku ka qenë pranë yjeve tjera të mëdha botërore. /KlanKosova/

https://youtu.be/k2qgadSvNyUhttps://youtu.be/k2qgadSvNyU