Dubai është kot para Shqipërisë, shkakton debat psikologia shqiptare (VIDEO)

ina-online
ina-online

7 Shtator, 2023

Psikologia shqiptare Denisa Hoxha e cila ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ka publikuar një video e cila ka shkaktuar mjaft reagime.

Ajo ndodhet për pushime në Dubai dhe mendon se gjithçka për këtë vend është reklamë, pasi sipas saj nuk mund të krahasohet me jugun e Shqipërisë.

“Kam ardhur me pushime në Dubai, dhe çfarë kanë bërë këta zotërinjtë? Kanë ndërtuar disa grataçela dhe i kanë bërë një reklamë të madhe që thua ti shkon në Dubai dhe kushedi se ku shkon. Është një budallallëk i madh, pishina, plazhi lënë për të dëshiruar. Po të kisha një flamur shqiptar do e kisha ngritur. Rroftë jugu i Shqipërisë, rroftë Shqipëria dhe natyra e mrekullueshme që kemi, të gjitha këto janë reklama.”

/Albeu.com

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz olta

U tha se janë përplasur gjatë xhirimeve, regjisori i ‘Në Kuadër të Dashurisë’ flet për raportin Olta-Luiz

luiz

Bukë me groshë! Ja si e pret gjyshi i Kiarës, Luizin

Adelina Tahiri

I vodhën shtëpinë, Adelina Tahiri flet me detaje për traumën që përjetoi!

Luizi Kiara klipi

Del libri i parë për Luizin- Në mes të kaosit (FOTO)

luizi

Ja sa paguhet Luiz Ejlli për një reklamë në Instagram?

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana Vjollca: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës

dafina zeqiri

Bashkëpunim me Mozzik? Kjo video e Dafinës na bëri të gjithë të dyshojmë për projektin e ri

dancing with the Stars

Pas Olta Gixharit, konfirmohet anëtarja tjetër e jurisë së “Dancing With The Stars”

efi-luizi

Efi flet për Luizin dhe Kiarën

INFO

NA NDIQ