Dudush: Ali Ahmeti është babai i kombit, duhet të respektohet nga të gjithë

ina-online
ina-online

29/03/2024

Kurto Dudush, partia nga e cila vjen, Unioni i Romëve ka nënshkruar marrëveshje me Ali Ahmetin për t’u bërë bashkë në Frontin Europian.

Ai ka qenë mysafir në “10 minuta” në TV21, ku ka sqaruar edhe njëherë deklaratën e tij ku thotë se “Ali Ahmeti është i pazëvendësueshëm”.

Dudush thotë se ajo çfarë bëri Ahmeti për shqiptarët, duhet të jetë shembull për të gjithë.

Sipas Dudushit, në këtë vijë do të ecë edhe ai për t’i ngritur romët dhe të mos jenë më të diskriminuar.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

izet mexhiti

Izet Mexhiti: Ali Ahmeti vendosi brenda natës që ta kandidojë Bujarin për president për ta përçarë votën shqiptare

INFO

NA NDIQ