Durmishi: Filloi faza e parë e asfaltimit të bulevardit “Bllagoja Toska”

INA
INA

30/05/2023

“BLLAGOJA TOSKA realitet!” ka shkruar kreu i Këshillit Komunal të Tetovës, Besar Durmishi.

Në vazhdim ai ka thënë se aorta e qytetit së shpejti do jetë gati për qarkullim

“Sot filloi faza e parë e asfaltimit të bulevardit “Bllagoja Toska”.
Aorta e qytetit së shpejti do jetë gati për qarkullim, me çka lehtësojmë komunikacionin në qytet.
Nga premtimi në punë dhe realizim, sepse kjo është ajo që dijmë të bëjmë!”, ka shkruar Durmishi. /tetova1/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

derivate nafta dizeli benzin

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

oliver spasovski

Arma e lidhur me vrasjen e dyfishtë është e në ekspertizë, ndarja e më shumë informatave nuk është e mirë për hetimin, thotë Spasovski

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Kovaçevski: Qeveria teknike është e rregulluar me Ligj, dihen ministritë që i takojnë opozitës

mickoski gerqec

LSDM: Skandal i ri, Mickoski në të njëjtën tavolinë me të arrestuarin për trafikim të 32 kilogramëve drogë nga Gërçeci

vmro-dpmne

OBRM-PDUKM: Talat Xhaferi është i padenjë për postin e kryeministrit

oliver spasovski

Spasovski: Inspektorët do të mbajnë përgjegjësi nëse vërtetohet se kanë shpërndarë informacione për vrasjen e Vanjës

Kovacevski

Kovaçevski: LSDM do të ketë kandidatin e saj për President

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI po mundohet ta kthejë Gruevskin në Shkup

default

Më së ftohti dhe më së shumti dëborë në Kodrën e Diellit

INFO

NA NDIQ