Durrës/ Bie nga lartësia, 21-vjeçari shtrohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr 1 në Durrës ku shtetasi me iniciale Xh.R, 21-vjeç ka rënë nga lartësia e një pallati.

Bëhet me dije se 21-vjeçari është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.