Dy biznesmenët e suksesshëm shqiptarë marrin vëmendjen në Dubai, 70 mijë paund vetëm ora!

INA
INA

25/01/2024

Dy biznesmenët e suksesshëm shqiptarë që veprojnë në Dubai, Kristian Cuku dhe Amarildo Sterkaj kanë marrë vëmendjen me paraqitjen e tyre të fundit.

Cuku dhe Sterkaj ishin të ftuar në eventin e Binghatti dhe Mercedes Benz në Dubai, nga ku kanë postuar edhe foto. E nuk kishin si të mos binin në sy orët luksoze që mbanin në duar.

Kristian Cuku kishte vendosur një orë nga brandi luksoz Jacob&Co, e njëjtë me orën që mban Cristiano Ronaldo e që kushton 30 mijë paund.

Ndërsa Amarildo Sterkaj mbante një Rolex, të cilin ia kemi parë edhe Tom Cruise. Çmimi i kësaj ore shkon 40 mijë paund.

Dy biznesmenët janë shumë të njohur në fushën e Real Estate në Dubai. Cuku dhe Sterkaj kanë bashkëpunuar edhe me emra shumë të famshëm botëror ku ndër të fundit ka qenë Kanye West, i cili u besoi blerjen e një prone super luksoze në Dubai.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

rama shkup

Rama nga Elbasani: Në zgjedhjet e 2025, fitore më e madhe

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

komuniteti mysliman në shqipëri

Sot zgjedhjet për kreun e Komunitetit Mysliman shqiptar, ja kush janë 3 kandidatët! (FOTO)

berisha rama meta

Sondazhi: Cili nga politikanët është më i ndershëm? Rama, Berisha, Basha apo Meta!

pasaporta shqiptare

Hiqen vizat mes Shqipërisë dhe Azerbajxhanit

bajraktar-dron

Dronët Bayraktar mbërrijnë në Shqipëri

Albin Kurti Shkup

Kurti merr pjesë vetëm virtualisht në Samitin e Tiranës

vjosa Osmani

Osmani: Momenti i njohjes së Kosovës do të vjen së bashku me fitoren e Ukrainës

Rama Zelenski

A do bisedoni me Zelenskyn për njohjen e Kosovës? Përgjigjet kryeministri Rama

INFO

NA NDIQ