Dy ditë para protestës së opozitës, Kryemadhi zbulon se çfarë do të ndodhë me popullin të shtunën

0

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi shprehet se të gjithë qytetarët do të dalin në protestën e 16 marsit.

Sipas Kryemadhit, protesta e të shtunës është për premtimet e pambajtura, për më shumë vende pune dhe për taksa më të ulta.

Postimi

Në protestën e ditës së shtunë do të dali i gjithë populli për të treguar që është i lirë.

Për premtimet e pambajtura, për më shumë vende pune, për taksa më të ulta, për një sistem më të mirë arsimor dhe shëndetësor! Për të ndaluar largimin e të rinjve nga vendi dhe për ta bërë Shqipërinë shtëpinë tonë!