Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

INA
INA

29/02/2024

or burime për Kryefjala.com thonë se emrat që po flitet se do të bëhen banorë të BB VIP janë pikërisht dy ish banorë nga edicionet e kaluara.

Ata janë Jetmir Salaj dhe Liam Mandiaro.Jetmir Salaj ka qenë fitues i BB 5 ndërsa Liam ka qenë konkurrent në BB 5.

Gjithësesi gjithçka mund të ndodhë deri të shtunën kështu që le të presim!

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jetmiri egla

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

erjola egla

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni (FOTO)

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ