Dy lojtarët që Real Madridi do të përpiqet t’i largojë përpara mbylljes së afatit kalimtar

ina-online
ina-online

22 Gusht, 2023

Real Madridi do të përpiqet të largojë Alvaro Odriozolën dhe Reinierin në ditët e fundit të merkatos së verës, raporton Rodra.

Për momentin nuk ka asnjë ofertë për dy lojtarët, megjithatë, klubi pritet t’i marrë së shpejti.

Reinier aktualisht stërvit vetëm. Odriozola stërvitet me ekipin dhe është pjesë e listës për ndeshjet e Real Madridit.

Marrëveshja aktuale e brazilianit me Los Blancos skadon në vitin 2026.

Sa i përket Odriozolës, kontrata e tij është deri në verën e ardhshme.

Kështu, Carlo Ancelotti i ka bërë me dije Florentino Perezit se lojtarët janë tepricë në planet e tij dhe dëshiron t’i largojë sa më parë. /Telegrafi/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

azem azemi karate

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

Lewandovski levandovski

Lewandowski, i dëshiruari nga klubet arabe

Armend Destani

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

klubi karate kumanove bashkimi

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

INFO

NA NDIQ