Dy persona në Tetovë në një kazino kanë shkëmbyer 900 dollarë në apoena prej 100 dollarësh të falsifikuar

Picture of INA
INA

03/11/2023

Dyzet vjeçari B.V. nga Tetova, dje (02-nëntor) në ora 13:00 në SPB-Tetovë, ka raportuar se një natë më parë në një kazino në rrugën “Iliria” në Tetovë, kanë hyrë dy persona dhe tek punonjësja kanë shkëmbyer 900 dollarë në apoena prej 100 dollarësh, për të cilat menjëherë është konstatuar se ishin të falsifikuara. Çështja është duke u pastruar dhe dokumentuar.TS

TË FUNDIT
52 sekonda
Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare
3 minuta
Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!
7 minuta
Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë
10 minuta
Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni
11 minuta
Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

ME TE LEXUARA

1 ditë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
5 orë
Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale
1 ditë
Maqedonia e Veriut do të rris numrin e fluturimeve me çmime të ulta
21 orë
Bajrami: Ndryshimi solli lirinë për dhunuesit e 27 prillit
2 orë
Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut
1 ditë
Biblioteka Kombëtare e Kosovës vjen me Ekspozitë në kuadër të Verës Kulturore në Tetovë

LEXO MË SHUMË

63966BD2-B758-4ED5-9370-0599EA2B88F0

Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare

policia

Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!

stadiumi tetoves

Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

blerim bexheti

Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni

moti shiu

Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

arben taravari

Taravari – Melsom: Thellimi i bashkëpunimit në shëndetësi

bilall kasami asim izairi

Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!

bia-serbe

Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut

kredite denar

Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë

INFO

NA NDIQ