Dy persona rrahën një polic, i morën celularin dhe letërnjoftimin

ina-online
ina-online

19 Gusht, 2023

Gjatë ditës së djeshme dy persona nga Strumica janë arrestuar pasi të njëjtit dyshohet se kanë sulmuar fizikisht dhe i kanë marrë letërnjoftimin dhe celularin një zyrtari të policisë.

“Me datë 19.08.2023, zyrtarët policorë nga SPB-Strumicë kanë privuar nga liria S.S.(44) dhe D.J.(33), të dy nga fshati Banicë i Strumicës, për shkak se gjatë kryerjes së veprimeve zyrtare paraprakisht kishin sulmuar fizikisht një zyrtar policor dhe i kishin marrë atij letërnjoftimin dhe telefonin celular”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

064b94d4-8473-4ab5-a707-d9b312fc9ae2

Opozita shqiptare: Të gjithë njerëzit e Artan Grubit të përzier në biznesin e kazinove

oliver spasovski

Spasovski mohon se ka konflikt mbi kandidatin e LSDM-së për president: Për ne me rëndësi është Fronti Evropian

Jeton Shaqiri

Shaqiri: Deri në fund të javës do të dorëzohen të gjitha librat

oliver spasovski

Spasovski: Ligji për amnisti nuk zgjidh problemin e burgjeve

shkup

Publikohet lista e vendeve më të sigurta në botë, Maqedonia e Veriut në vendin e 38-të

policia-714x420

MPB: Është arrestuar 23-vjeçari, u kap me 320 litra alkool të padeklaruar

evn-fatura

Është rritur çmimi i energjisë elektrike në RMV, ESHS: Çmimi mesatar është 6.737 denarë për një kilovat orë

qeveria kovacevski4

A ka krizë në Qeverinë e Maqedonisë së Veriut?!

supermarketet-800x445

Rënie në tregtinë me pakicë me ushqim, pije dhe derivate

INFO

NA NDIQ