Dy persona të armatosur tentojnë t’i rrëmbejnë vajzën dhe partneren e Neymarit

INA
INA

08/11/2023

Shtëpia e së dashurës së Neymarit ka rënë pre e grabitjes mbrëmjen e djeshme në San Paulo të Brazilit.

Mediat e huaja shkruajnë se dy persona të armatosur kanë hyrë në shtëpinë e Bruna Biancardit dhe kanë tentuar ta rrëmbejnë edhe foshnjën njëmuajshe të modeles dhe të futbollistit të njohur brazilian.

Në shtëpi kanë qenë vetëm prindërit e modeles, të cilëve grabitësit u morën sende me vlerë.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, përcjell Albeu.

Ngjarja po hetohet si tentativë rrëmbimi, ndërsa dyshohet se 2 personat e armatosur janë ndihmuar nga një i tretë i cili ishte banor i zonës.

Neymar aktualisht ndodhet në Arabinë Saudite pasi nënshkroi për Al-Hilal në gusht, por u lëndua dhe do të mungojë gjatë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fifa

Presidenti i FIFA-s: Messi shpresoj të luajë në Boterorin e ardhshëm

Messi Mesi Inter Miami

Presidenti i FIFA-s: Messi shpresoj të luajë në Boterorin e ardhshëm

Rennae Stubbs

Kjo grua ia përplas fytyrës, serbët të nervozuar

Armando Broja

Armando Brojës i kërkohet ta përshkruaj Ronaldon me tri fjalë, shqiptari befason me përgjigjen

Mbappe

Real Madridi me ultimatum për Mbappen

mario balotelli

Balotelli parashikon Grupin B, aty ku është Shqipëria

rocco Vata

I përfundon kontrata në mars, tre klube italiane pas lojtarit shqiptar

Pep Guardiola

Guardiola optimist se Manchester City do ta fitoj sërish Premierligën

messi

Lionel Messi zgjidhet atleti i vitit 2023

INFO

NA NDIQ