Dy persona të vdekur gjenden në shtëpitë e tyre në Shkup dhe Manastir

ina-online
ina-online

19 Gusht, 2023

Dy persona të vdekur janë gjetur dje në shtëpitë e tyre, në dy raste të ndara në Shkup dhe Manastir, njoftoi MPB.

J.Sh. nga Prilepi, dje në ora 10:00 në SPB Shkup, ka raportuar se në rrugën “Kozle” në Shkup ka gjetur babain e saj të ndjerë Z.J (62). Vdekjen pa shenja të dukshme dhune e ka konfirmuar mjeku i Urgjencës Mjekësore.

Në orën 14:52 të ditës së djeshme në RTSH Manastir është raportuar se V.I.(79) është gjetur i pajetë në shtëpinë në fshatin Dobrushevë të Prilepit. Një mjek i Urgjencës Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune të dukshme.

Në të dyja rastet, me urdhër të prokurorit publik, trupat janë dorëzuar për obduksion.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

qumsht-qumesht

Nuk ka qumësht me aflatoksinë nëpër markete, reagon AUV në Maqedoninë e Veriut

Onkologija Onkologjia shkup

Miratohet përbërja e Komisionit Anketues në Kuvend për skandalin në onkologji

orhan murtezani

Murtezani: Pse Krenar Lloga dhe Aleanca vazhdojnë të qëndrojnë si dekor në Qeveri?

nxenesit idrizove shkolla

S’ka zgjidhje për nxënësit shqiptarë të Idrizovës, Stefkovski nuk lëshon pe

driton kuci jusuf zejneli

Rektori i UT-së, Jusuf Zejneli e priti në takim ambasadorin e RMV-së në Norvegji, Driton Kuçi – Shqip

vmro

VMRO-DPMNE: Në Maqedoni shitet qumësht ”kancerogjen”?!

fadil zendeli

Opozita shqiptare kërkon vend në KSHZ/Zendeli: Taravari blen kohë, tërheqë vëmendjen nga dështimet në qeverisje

derivate nafta dizeli benzin

Bie çmimi i benzinës në Maqedoni

Kreshnik Bekteshi

Bekteshi: Do të prodhojmë rrymë elektrike dhe për rajonin

INFO

NA NDIQ