Dy shkupjanë dyshohet se kanë përdhunuar një vajzë 18 vjeçe

Picture of ina-online
ina-online

23/08/2023

MPB ka parashtruar kallëzim penal ndaj 2 shkupjanëve pasi të njëjtit dyshohet se kanë përdhunuar një vajzë 18 vjeçe.

“SPB-Shkup ka parashtruar kallëzim penal kundër S.S.(22) dhe D.D. (23), të dy nga Shkupi, për shkak të ekzistimit të dyshimit për kryerjen e veprës penale “sulm seksual dhe dhunim”. Më datë 09.10.2021, të raportuarit kanë përdhunuar një vajzë 18-vjeçare”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT
2 orë
Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit
2 orë
Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!
6 orë
Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin
7 orë
Taravari: Po vjen koha e profesionistëve! Po vjen koha që të respektohet aftësia e secilit!
8 orë
Cilat resorë do t’i udhëheqë VLEN? Flet Taravari dhe Andonovski nga VMRO

ME TE LEXUARA

10 orë
Kina synon të shtrijë ndikimin politik në Maqedoninë e Veriut përmes ekonomisë
2 orë
Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit
10 orë
Kurti: SHBA - aleate, mike e partnere historike (VIDEO)
1 ditë
VIDEO/ Usyk kampion i padiskutueshëm, fiton ndeshjen e madhe ndaj Furyt
10 orë
Në gjimnazin e Ohrit nuk ka paralele në shqip
16 orë
“Bolton News”: Shqipëria mes destinacioneve më të mira dhe miqësore me buxhetin
10 orë
Nesër vijojnë bisedimet mes VMRO-DPMNE dhe VLEN, në tryezë "kulaçi qeveritar"?
15 orë
Eksperti amerikan zbulon pse Kurti nuk e bëri lëshimin e madh me Asociacionin: Ja çka do të ndodhë nëse i fiton zgjedhjet e reja
10 orë
Qeveria e re/ Andonovski për REL: Synojmë shumicën prej 2/3 në Kuvend!

LEXO MË SHUMË

stefan andonovski

Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit

elizabet liz alen allen

Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!

izet mexhiti

Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin

arben taravari

Taravari: Po vjen koha e profesionistëve! Po vjen koha që të respektohet aftësia e secilit!

qeveria

Cilat resorë do t’i udhëheqë VLEN? Flet Taravari dhe Andonovski nga VMRO

mickoski

Mickoski pas rivotimit pret 62 deputetë, ja çka paralajmëron

Jorgos Gerapetritis

Gerapetritis: Marrëveshja e Prespës duhet të respektohet

stefan andonovski

Qeveria e re/ Andonovski për REL: Synojmë shumicën prej 2/3 në Kuvend!

vmro vlen

Nesër vijojnë bisedimet mes VMRO-DPMNE dhe VLEN, në tryezë “kulaçi qeveritar”?

INFO

NA NDIQ