“Dy shoqe të ngushta shtatzënë është mrekulli/Kiara surprizon Liesën (video)

Picture of INA
INA

06/07/2024

Moderatorja Liesa Haxhiasllani e ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, foli mes të tjerash edhe për shtatzëninë e ëmbël, në pritje të një vajze.

Mikja e saj më e mirë, Kiara Tito, nëpërmjet një videomesazhi ka surprizuar Liesën teksa përshkruan emocionet që ka përjetuar gjatë periudhës kur ka kaluar një pjesë të shtatzënisë së bashku.

“Jam me fat që të njoh. Kemi kaluar shumë sfida bashkë. Momente të vështira në të mirë e në të keqe. Bekimi më i madh ishte të kalonim një pjesë të shtatzënisë së bashku! Dhe dy shoqe të ngushta shtatzënë është mrekulli! Mezi po pres që Lunën ta bësh me një shok/shoqe!”, shprehet Kiara.

Liesa, e prekur nga mesazhi, tregon se gjithçka ndodhi rastësisht, edhe pse më herët e kishin menduar. Ajo mori një tufë me lule rozë dhe një mesazh të veçantë e romantik nga partneri i saj.

TË FUNDIT
6 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
7 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
7 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
8 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
8 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
7 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
7 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
6 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ