Dy të mitur nga Haraçina janë rrahur në një stacion autobusi

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

26/01/2023

Dy të mitur nga Haraçina dje janë rrahur në një stacion autobusi në Shkup, përcjell portali Skopjeinfo.

Sipas policisë, incidenti ka ndodhur dje në orët e mbrëmjes, ndërsa policia është njoftuar nga Spitali i Përgjithshëm i Qytetit se rreth orës 18:00 i kanë pranuar dy të mitur të moshës 15 vjeçare me lëndime serioze.

Sipas njoftimit të policisë, rreth orës 18:15 në një stacion autobusi në rrugën “Bosnjë-Hercegovina”, ata janë sulmuar fizikisht nga disa persona. MPB theksoi se po merr masa për zbardhjen e rastit.(INA)

TË FUNDIT
6 orë
Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit
6 orë
“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem
8 orë
Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin
8 orë
Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani
10 orë
Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

ME TE LEXUARA

21 orë
Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane
6 orë
“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem
19 orë
Hill: Njohja e Kosovës s’do të jetë kusht për hyrjen e Serbisë në BE
14 orë
Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim
21 orë
Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë
6 orë
Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit
18 orë
Walker: Kosova është storie e suksesit për arritjet gjatë 25 vjetëve liri
14 orë
VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje
21 orë
Vukoviq: Kam informacione të besueshme se po bëhen përgatitje për kandidaturën e Gjukanoviqit si zv.sekretar i përgjithshëm i NATO-s

LEXO MË SHUMË

ariu

Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit

IMG_2967

“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem

IMG_2962

Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin

IMG_2961

Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani

kurban dashi

Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

kuvendi parlamenti

Ligji për Vetqeverisjen Lokale/ Fronti Evropian dhe LSDM-ja nuk mbështesin ndryshimet e ligjit!

partite kosove

Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera

uns struge jeton shaqiri merko

Jeton Shaqiri tregon se çka ka nënshktuar për Universitetin Ndërkombëtar të Strugës

server

Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

INFO

NA NDIQ