Dy të vdekur në aksidentin e rëndë në rrugën Manastir – Prilep

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21 Shkurt, 2023

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur pasditen e sotme në dalje nga Manastiri, në rrugën kryesore që çon në Prilep.

Në aksidentin e regjistruar në ora 16:15, janë përfshirë dy vetura të udhëtarëve me targa të Manastirit dhe Prilepit, ku dy persona kanë humbur jetën, njoftoi MIA. Njëri nga viktimat është shtetase norvegjeze. Policia theksoi se ka kryer ekspertizën në vendin e ngjarjes dhe se pritet të jepen hollësi. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

varga eurotalks

Politika e Vuçiçit njësoj si e Millosheviçit, Varga për Eurotalks (VIDEO)

elmi

Aziri: Ja çfarë e pengoi bashkimin e Alternativës, Besës dhe ASH-së? (VIDEO)

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

Mickoski-vmro

Mickoski: Jam për një Qeveri të gjerë pro-maqedonase, tani jemi të nënshtruar nga BDI

Aggeler

Aggeler: Maqedoninë e Veriut e presin vendime të vështira, por ne jemi aty

Struga-780x439-1

Struga pret mërgimtarët për sezonin veror

kurti-1

Kurti zbulon një për një, emrat e sulmuesve të KFOR-it

droge

Aksion i përbashkët Maqedoni – Greqi, kapen 160 kg kokainë me vlerë 10 milionë euro

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

INFO

NA NDIQ