Dy vajza sulmojnë 24-vjeçarin nga Tetova

Iliria News Agency
Iliria News Agency

17 Janar, 2023

Njëzet e katër vjeçari B.B. nga Tetova, dje (16-janar) në SPB Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më herët në rrugën “Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë, për shkak të keqkuptimet e tyre të mëparshme është sulmuar fizikisht nga një 27-vjeçare nga një fshat i rrethinës së Tetovës dhe kushërira e saj 17-vjeçare.

Po merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e plotë të rastit, thuhet në kumtesën e SPB Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Antonio-MIloshoski-800x445

Milloshoski: LSDM-ja ka dy propozime mbi tavolinë, s’ka nevojë për grupe pune

arben taravari ash

Taravari:Censurë ndaj shqiptarëve në Luginë të Preshevës

FB_IMG_1686399536286

Ndërron jetë në moshë të re, kryetari i një dege të Lëvizjes BESA

policia-kosoves

Mitrovicë: Burri sulmon bashkëshorten dhe pastaj djeg shtratin e fjetjes në shenjë revolte

Mickoski-kovacevski-Ahmeti

Kovaçevski: Të gjitha kërkesat e VMRO-së janë përmbushur, edhe ajo për BDI-në

mjek

Maqedonia nivelizon çmimet në shëndetësi për shtetasit e Kosovës

edi rama

Flaka Surroi: Rama më mirë ta kishte shkruar një draftstatut për Luginën e Preshevës

Daniel HOKANSON

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Jemi shumë të shqetësuar

florian bieber

Bieber: Vuçiq po e përdor Kosovën për të larguar vëmendjen nga protestat kundër tij

INFO

NA NDIQ