Dyshohet se dogjën një veturë! Dy të arrestuar në Kumanovë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

13/01/2022

Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë njofton se janë arrestuar dy persona të cilët dyshohet se kanë djegur një veturë në Kumanovë, përcjell TV21. Të arrestuarit dyshohet se kanë kryer vepërn në dhjetor të viti 2021.

“Dje në ora 17:05, zyrtarë policorë nga SPB Kumanovë kanë arrestuar 27-vjeçarin B.Sh. dhe 33-vjeçari Sh.I, të dy nga Kumanova, për shkak të dyshimit se më 8 dhjetor të vitit të kaluar në bulevardin “Brigada e tretë goditëse e Maqedonisë” kanë shkaktuar zjarr në veturën e udhëtarëve “Fiat Dea”, në pronësi të S.K. nga Kumanova”, njoftojnë nga SPB Kumanovë.

TË FUNDIT
1 orë
Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara
2 orë
BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare
4 orë
Sa para po harxhohen për dasma?!
4 orë
“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)
5 orë
Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Shahini: Ja pse sivjet turistët nga Kosova s’po e zgjedhin Shqipërinë
8 orë
Nga mesnata çmime të reja të naftës në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
1 orë
Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara
2 ditë
Incidenti në Pensilvani ku u plagos ish-Presidenti Trump, dyshohet për një të vdekur

LEXO MË SHUMË

Arsim sinani

Rezolutat e Ali Ahmetit janë të vonuara

ushtria shqiptare

BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare

dasma

Sa para po harxhohen për dasma?!

arben taravari

“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)

Komuna-e-Tetoves-5

Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë

hakim musa besar durmishi

Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës

Fatmir Dehari

Koalicioni i BDI-së me turqit, boshnjakët dhe romët, Dehari: Strategji e qëlluar, si asnjëherë më parë u arrit fitore e madhe

Spitali_tetove-780x470-2

Spitali klinik i Tetovës me drejtor të ri (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Dy të tretat e nxënësve të ardhshëm të shkollave të mesme u regjistruan në shkollat ​​profesionale

INFO

NA NDIQ