E akuzojnë se përdor ‘photoshop’, Anxhela Peristeri shuan dyshimet me viden ‘hot’

0

Anxhela Peristeri kohët e fundit është shfaqur në formë të përkryer fizike dhe duket se ky ndryshim ka ardhur falë një regjimi strikt ushqimor. Pak ditë më parë ajo zbuloi se kishte humbur 16 kilogramë duke eliminuar brumërat dhe ndjekur stërvitjen fizike në mënyrë të rregullt. Megjithatë një pjesë e fansave të saj nuk e besojnë këtë gjë dhe e akuzojnë se përdor ‘photoshop’ në fotografitë e saj.

https://www.instagram.com/anxhelaperisteriofficial_/?utm_source=ig_embed