E bën edhe këtë veprim, Ilnisa thyen pjatat në mes të restorantit (video)

Picture of INA
INA

04/07/2024

Qe nga dalja e ‘Big Brother Vip Albania’ Ilnisa Agolli po e shijon kohën së bashku me partnerin e saj Meritonin.

Ajo aktualisht gjendet me pushime në Turqi, shkruan “Kosovarja”.

Në një video që ka publikuar në ‘instagram’ shihet atmosfera e krijuat me vallëzimin grek.

Teksa Ilnisa ka thyer pjatat në mes të restorantit, ndjekësit nuk ndaluan me komente të shumta.

Shiko videon:

https://www.instagram.com/stories/ilnisa.agolli/3404210288624679051?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MW8yejVvaGJqNXlvNQ==

TË FUNDIT
21 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
1 ditë
Luizi publikon këngën e re (video)
2 ditë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
2 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
2 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

21 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ