“E di që kam shtuar peshë” Bebe Rexha tregon sesi ndihet kur lexon komentet për të: Ma shpifin!

ina-online
ina-online

27 Qershor, 2023

Bebe Rexha ka pasur një periudhë aspak të lehtë. Së fundmi ajo u sulmua në një koncert të sajin, pasi një fans e qëlloi me telefon në kokë. E përpos saj, ajo është komentuar në rrjet për peshën që ka shtuar

Kështu, me anë të një video-je në Instagram, ku shfaq format e saj pa hezituar, Bebe shkruan se nuk ndihet mirë kur lexon të tilla komente në rrjet.

“E di që kam shtuar në peshë. Njerëzit përjetojnë luhatje. Nuk do të gënjej, ma shpif dhe më bezdis kur lexoj disa prej komenteve, por kjo vjen me territorin. Jam duke mësuar që ta pranoj dhe mos e gjykoj veten, ndërsa po ashtu po përpiqem të marr vendime më të shëndetshme në jetë. Ajo që kam mësuar megjithatë është se numrat nuk të përcaktojnë, zemra e bën.”

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-30-19-29-46-582-edit_com.facebook.katana

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

festivali kenges shqiperi

Ja kush janë emrat e disa prej artistëve që do marrin pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH

emina cunmulaj

Pjesë e jurisë në “Miss USA”, Emina Çunmulaj shkëlqeu në paraqitjen e fundit (FOTO)

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

INFO

NA NDIQ