A e dini se Remzie Osmani vozit këtë veturë luksoze? (FOTO)

0

Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më të mira shqiptare, shkruan Sovrani.

Ajo me zërin  e saj ka arritur që të fitojë zemrën e publikut në të gjitha trojet shqiptare. Remzia vazhdimisht ka koncerte dhe mbrëmje muzikore. E këto mbrëmje sjellin edhe fitime parash.

Remzia vozit një veturë shumë luksoze. /Sovrani/

Ajo ka një veturë të tipit BMW X4.

Çmimi i saj sillet rreth 30 mijë euro. /Sovrani