E goditën me një gur në gjoks, ish-aktorja e filmave porno rrëfen si ndodhi ngjarja

0

Vitin e kaluar ish pornostarja Mia Khalifa u godit nga një gur hokeji i cili thuhet se po “fluturonte” me 80 km/h.

Tashmë, Mia ka ndarë pamjet e operacionit gjatë të cilit mjekët i riparuan implantin që u dëmtua si pasojë e goditjes nga guri.

Incidenti ndodhi vitin e kaluar, kur Khalifa mori pjesë në finalet e Konferencës Lindore të NHL-së. Guri i hokejit fluturoi mbi xhamin rrethues dhe u përplas në gjoksin e saj të majtë duke i dëmtuar implantin.

Duke folur për incidentin ajo tha:

Thjesht e kapa gjoksin dhe nuk e lëshoja se më vërshonte gjaku kudo.”

Doktori që i bëri ndërhyrjen, tha për kamerën e ish-pornostares se ishte implanti ai që i shpëtoi jetën duke marrë parasysh faktin se me çfarë shpejtësie të rrezikshme po udhëtonte guri.