E ka mbajtur gjithmonë sekret, por Arbana Osmani na zbulon bashkëshortin e Xhemi Shehut (FOTO)

Picture of INA
INA

08/08/2023

Moderatorja Xhemi Shehu gjithmonë është munduar ta mbajë sa më larg syrit të mediave jetën e saj private. Në llogarinë e saj në Instagram, kemi parë herë pas here foto me djemtë, por jo të bashkëshortit të saj.

Por moderatorja Arbana Osmani ka ndarë së fundmi një foto nga ku po darkonin shoqet e ngushta, në shoqërinë e bashkëshortëve të tyre.

Partneri i Xhemit quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë. Biznesmeni është shfaqur shumë rrallë përkrah prezantueses në publik, e fotot e të dyve bashkë numërohen me gishtat e të njëjtës dorë.

TË FUNDIT
15 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
19 orë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
1 ditë
Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet
2 ditë
Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon
2 ditë
Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ME TE LEXUARA

19 orë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
15 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

LEXO MË SHUMË

dua lipa

Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

luiz ejlli

SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT

keisi medini

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ledion lico

Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon

egla luizi

Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ilnisa vllai

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkojë 5 mijë euro borxh, si reagoi vëllai i Ilnisës?

Drini Zeqo

Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV”? Detaji që nxjerr zbuluar çiftin

luizi

Video/ Luiz Ejlli iu uron besimtarëve myslimanë Kurban Bajramin!

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

INFO

NA NDIQ