E ka përjetësuar në trup Komandant Katanën! Daku fton në stadium gruan e Agim Ramadanit për ndeshjen Shqipëri-Çeki

Picture of INA
INA

19/09/2023

E ka përjetësuar në trup Komandant Katanën! Daku fton në stadium gruan e Agim Ramadanit për ndeshjen Shqipëri-Çeki

“Kam pyetur mësuesen e fillores të Mirlind Dakut. Kur ishte i vogël, ai shkonte në shkollë vetëm me tuta sportive të ngjyrave kuqezi, është si Agimi”. Kështu u shpreh gruaja e Agim Ramadanit, Komandant Katanës, Shukrija, e cila ishte e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Mirlind Daku mori të gjithë vëmendjen e mediave pasi hoqi fanellën në golin e dytë kundër Polonisë dhe në trupin e tij u pa tatuazhi kushtuar Agim Ramadanit.

Mirlindi është kujdesur dhe ka ftuar në “Air Albania” gruan e Agim Ramadanit, që do ta ndjek nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Çekisë.

TË FUNDIT
44 sekonda
Jamal është lojtari i ri më i mirë, Rodri “ylli” i kompeticionit
2 minuta
Argjentina fiton Kupën e Amerikës
9 orë
Spanja kampione e Evropës
22 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
22 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca

ME TE LEXUARA

23 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024
22 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
22 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
22 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
9 orë
Spanja kampione e Evropës
2 minuta
Argjentina fiton Kupën e Amerikës
44 sekonda
Jamal është lojtari i ri më i mirë, Rodri “ylli” i kompeticionit

LEXO MË SHUMË

yamal

Jamal është lojtari i ri më i mirë, Rodri “ylli” i kompeticionit

IMG_4371

Argjentina fiton Kupën e Amerikës

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

spanja

Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në…50 mijë euro

southgate

Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca

euro 2024 gjermani

Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

euro 2024 gjermani

Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Diferenca në minuta mes Spanjës dhe Anglisë është skandaloze – analiza interesante dhe detaje rreth finales së Euro 2024

INFO

NA NDIQ