E kishte një histori të ngjashme brenda BBV me Donaldin, Beatrix reagon pas lojës së Kristti me Kejsin!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26/02/2023

Reagon Beatrix Ramosaj, pas lojës së Kristit me Kejsin

Duket se po përsëritet situata e vitit të kaluar në Big Brother Vip Albania.

Situata mes Kristit dhe Kejsit, po bën të kujtohet historia mes Donaldit dhe Triksës.

Beatrix, deri sa po transmetohej spektakli, ndan në rrjete sociale këngën e saj dedikuar Donaldit, “Më ndikon”.

Beatrix, me këtë nënkupton se Kejsi, po kalon në rrugën të cilën ajo kaloi një vit më parë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

Julia Egla Romeo

Romeo i shkruan letër Heidit, Egla: Burrat qajnë, mos ki frikë!

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

luizi kiara

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

INFO

NA NDIQ