E konfirmon Guardiola: Do të jem në Man City edhe sezonin e ardhshëm

Picture of ina-online
ina-online

19/05/2024

Manchester City është afër titullit të kamponit në Angli.

‘Qytetarët’ sot para tifozëve të tyre presin West Hami dhe në rast të fitores, atëherë City për të katërt herën radhazi do të fitojë titullin e kampionit në ishull.

Një tjetër lajm i mirë për tifozët e Man Cityt është se trajneri Pep Guardiola, ka konfirmuar se do të qëndrojë në ‘Etihad Stadium’ edhe në sezonin e ardhshëm.

“Dua të jem këtu në Man City sezonin e ardhshëm. Unë do të qëndroj këtu në City. Unë kam kontratë me Man Cityn”, ka thënë Guradiola, raporton RTKLive.

Strategu spanjoll me Man Cityn ka kontratë deri në verën e vitit 2025.

TË FUNDIT
40 sekonda
Silvinjo befason me zgjedhjet, ul edhe Brojën në stol në ndeshjen ndaj Kroacisë
4 orë
Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?
5 orë
Kroacia – Shqipëria, formacionet e mundshme
5 orë
Luhen edhe dy ndeshjet e Grupit A: Gjermania dhe Zvicra kërkojnë kualifikimin
5 orë
Jo vetëm në Dortmund, shqiptarët do të japin spektakël edhe në Hamburg: Priten 30 mijë tifozë kuqezi

ME TE LEXUARA

23 orë
Nesër vuloset fati i Shqipërisë, priten 3 ndryshime kundër Kroacisë. ”Penalizohet” Hysaj
5 orë
Raundi i dytë në Europian/ Spikat dueli Kroaci-Shqipëri, në fushë edhe Gjermania me Zvicrën
21 orë
Sylvinho para sfidës me Kroacinë: Do të jetë vendimtarja!
5 orë
Jo vetëm në Dortmund, shqiptarët do të japin spektakël edhe në Hamburg: Priten 30 mijë tifozë kuqezi
20 orë
Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë
5 orë
Luhen edhe dy ndeshjet e Grupit A: Gjermania dhe Zvicra kërkojnë kualifikimin
20 orë
Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve
5 orë
Kroacia – Shqipëria, formacionet e mundshme
1 ditë
Euro 2024 vjen sot me dy ndeshje

LEXO MË SHUMË

sylvinjo silvinjo

Silvinjo befason me zgjedhjet, ul edhe Brojën në stol në ndeshjen ndaj Kroacisë

kombetarja

Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit?

IMG_3319

Kroacia – Shqipëria, formacionet e mundshme

Gjermania

Luhen edhe dy ndeshjet e Grupit A: Gjermania dhe Zvicra kërkojnë kualifikimin

shqiptaret plisa tifozet kuq e zi

Jo vetëm në Dortmund, shqiptarët do të japin spektakël edhe në Hamburg: Priten 30 mijë tifozë kuqezi

shqiperia euro 2024

Raundi i dytë në Europian/ Spikat dueli Kroaci-Shqipëri, në fushë edhe Gjermania me Zvicrën

nedim bajrami

Cilët janë 4 skenarët që kualifikojnë Shqipërinë në 1/8 e Europianit

Lorik Cana

Cana ja çfarë thotë para përballjes së Kombëtares me Kroacinë (VIDEO)

kombetarja fitore shqiperi

Sot Shqipëri-Kroaci/ Luhet për ”jetë a vdekje”, priten tre ndryshime në formacionin e kuqezinjëve

INFO

NA NDIQ