E konfirmon Nagelsmann: Neuer do të jetë portieri titullar te Gjermania në Evropian

Picture of ina-online
ina-online

08/06/2024

Manuel Neuer do të jetë portieri titullar te Kombëtarja e Gjermanisë në Kampionatin Evropian.

Këtë e ka konfirmuar trajneri i gjermanëve, Julian Nagelsmann.

“Nuk do të diskutoj për rolin e portierit, Manuel Neuer është dhe do të jetë titullar”, u shpreh Nagelsmann.

“Nuk do të lejoj të lindë asnjë diskutim, edhe nëse të gjithë përpiqen të fillojnë një të tillë”.

Gjermania është në grup me Zvicrën, Hungarinë dhe Skocinë.

TË FUNDIT
2 orë
Spanja e para, kombinimet e Grupit B, Shqipëria “e dënuar” të mposhtë iberikët
4 orë
Llogaritë për kualifikimin, ja si kalon grupin Shqipëria
5 orë
Komenti i guxishëm dhe i sinqertë i një vajze serbe
5 orë
Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024
6 orë
Fillon Copa America, Argjentina e nis mbrojtjen e titullin me fitore ndaj Kanadasë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Lajm i mirë për Ramadanin, vjen oferta e gjigantit italian
6 orë
Roberto Baggio rrahet dhe mbahet peng së bashku me familjen në vilën e tij
1 ditë
“Hysaj dështon sërish, masakrohet në rrjet”, ish-futbollisti Sokol Kushta: Këto janë gabimet e radhës
6 orë
Fillon Copa America, Argjentina e nis mbrojtjen e titullin me fitore ndaj Kanadasë
1 ditë
Renditja e FIFA-s: Rënie për Maqedoninë e Kosovën, Shqipëria nuk lëviz
5 orë
Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024
1 ditë
Xherdan Shaqiri futet në histori dhe bëhet futbollisti i vetëm Europian
23 orë
Italia dhe Spanja do të përballen për herë të 41-të

LEXO MË SHUMË

nedim bajrami

Spanja e para, kombinimet e Grupit B, Shqipëria “e dënuar” të mposhtë iberikët

gjasula kombetarja shqiperia

Llogaritë për kualifikimin, ja si kalon grupin Shqipëria

FB_IMG_1718953575861

Komenti i guxishëm dhe i sinqertë i një vajze serbe

arsenal

Arsenali vihet në kërkim të transferimit të parë të verës – bën ofertë zyrtare për yllin e Euro 2024

mesi-argentina

Fillon Copa America, Argjentina e nis mbrojtjen e titullin me fitore ndaj Kanadasë

roberto baggio

Roberto Baggio rrahet dhe mbahet peng së bashku me familjen në vilën e tij

IMG_3399

UEFA hap hetim disiplinor për Mrilind Dakun

spanja

Spanja kalon në epërsi me autogolin e Calafiorit

mirlind daku

Daku kërkon falje për fyerjet ndaj maqedonasve e serbëve

INFO

NA NDIQ